Kontakt oss

Vennligst kontakt din lokale butikk:

 

Høyer Arendal:

Telefon: 37 09 83 06

E-post:

 

Høyer Bergen:

Telefon: 47 97 45 70

E-post: nettordrebergen@hoyer.no

 

Høyer Bodø:

Telefon: 75 58 32 72

E-post: bodo@hoyer.no

 

Høyer Fredrikstad:

Telefon: 48 42 37 20

E-post: fredrikstad@hoyer.no

 

Høyer Grimstad:

Telefon: 37 04 41 03

E-post: grimstad@hoyer.no

 

Høyer Halden:

Telefon: 95 48 40 02

E-post: halden@hoyer.no

 

Høyer Hamar:

Telefon: 90 22 78 30

E-post: hamar@hoyer.no

 

Høyer Haugesund:

Telefon: 47 47 42 83

E-post: haugesund@hoyer.no

 

Høyer Kristiansand Slottet:

Telefon: 38 04 67 28

E-post: kristiansand@hoyer.no

 

Høyer Kristiansand Sørlandssenteret:

Telefon: 38 02 71 16

E-post: sorlandssenteret@hoyer.no

 

Høyer Larvik:

Telefon: 33 19 72 60

E-post: larvik@hoyer.no

 

Høyer Molde:

Telefon: 73 10 22 22

E-post: molde@hoyer.no

 

Høyer Oslo Byporten:

Telefon: 22 17 03 00

 

Høyer Oslo Egertorget:

Telefon: 22 70 88 20

E-post: nettordreeger@hoyer.no

 

Høyer Oslo Sjølyst Menswear:

Telefon: 22 44 24 19

E-post: mikkel@hoyer.no

 

Høyer Oslo Sjølyst Womenswear:

Telefon: 22 44 24 19

E-post: sjolyst@hoyer.no

 

Høyer Skien:

Telefon: 91 00 08 48

E-post: skien@hoyer.no

 

Høyer Oslo Storo:

Telefon: 22 15 41 00

E-post: storo@hoyer.no

 

Høyer Stavanger:

Telefon: 51 20 05 51

E-post: stavanger@hoyer.no

 

Høyer Stavanger Stadionparken:

Telefon: 46 94 62 56

E-post: stadionparken@hoyer.no

 

Høyer Steinskjær:

Telefon: 92 61 68 01

E-post: steinskjer@hoyer.no

 

Høyer Strømmen:

Telefon: 40 02 77 22

E-post: ss@hoyer.no

 

Høyer Tromsø:

Telefon: 45 97 41 33

E-post: tromso@hoyer.no

 

Høyer Trondheim:

Telefon: 47 47 80 00

E-post: trondheim@hoyer.no

 

Høyer Trondheim Solsiden:

Telefon: 73 51 09 96

E-post: solsiden@hoyer.no

 

 

Nettbutikken besvarer kun henvendelser som gjelder bestillinger via hoyer.no.

Vår kundeservice er betjent alle hverdager klokken 09-16.

Du kan treffe oss på:
E-post: nettbutikk@hoyer.no

Telefon: 48 89 77 24