Husk å logge inn for å aktivere dine medlemstilbud!
Logg inn eller bli medlem her →
Overskrift og Tekst

Hvordan bruker man Klikk & Hent?

Med Klikk & Hent kan du enkelt reservere varen du ønsker i våre Høyer-butikker, så lenge varen er på lager i den aktuelle butikken. Varen pakkes innen 2 timer* (innenfor butikkens åpningstid), og du vil motta en hentemelding på e-post så snart varen er klar for henting. Hentemeldingen fungerer også som en bekreftelse på at varen er reservert og satt til side for deg.

Slik bruker du Klikk & Hent

  1. Finn varen du ønsker å kjøpe.
  2. Sjekk lagerstatus og velg butikken du ønsker å hente ut varen i.
  3. Husk at du kan sjekke lagerstatus på flere varer og kjøpe så mange du vil med klikk og hent på samme bestilling.
  4. Gå til kassen online som normalt og gjennomfør betalingen.
  5. Vent på SMS fra butikken. Du vil motta en bekreftelse på SMS innen 2 timer i butikkens åpningstid.
  6. Gled deg over ditt gode kjøp!

Din ordre vil ligge i butikk 2 dager etter at du har mottatt SMS/e-post om at din ordre er klar for henting.

Ordrene pakkes innen 2 timer etter at ordren er registrert i butikken, så fremt ordren er lagt innen butikkens åpningstid. For ordre registrert i løpet av butikkens siste åpningstime, kan pakkingen skje dagen etter.

Merk at pakketiden kan avvike ved høytider eller andre perioder med stor pågang. Ved usikkerhet, kontakt butikken direkte.

✓ Klikk & Hent i butikk
✓ Kostnadsfri betalingsutsettelse
✓ Rask levering 1–3 virkedager